29

Monday, May

Skup udziałów w nieruchomości za gotówkę

Doradca kredytowy
 /  / Doradca kredytowy
Doradca kredytowy

Doradca kredytowy

Coraz częściej w Polsce młodzi ludzie decydują się na kredyt hipoteczny. Jednak wiedza na ten temat ryzyka, konsekwencji oraz rezultatów odnośnie zaciągnięcia długu jest wciąż niska. Osoby młode nie są zorientowani w realiach ekonomicznych i wpadają w pułapkę z pozoru niskich oprocentowań.
Zanim podpiszesz umowę z bankiem, zastanów się dwa razy. Przejrzyj oferty każdego banku i zestaw je ze sobą nawzajem. Pamiętaj, że za każdym procentem, który będziesz musiał oddać bankowi w zamian za kredyt, stoją Twoje pieniądze. Nierzadko taki kredyt zaciąga się nawet na trzydzieści lat życia.
Doradca kredytowy, to osoba, która będzie czuwać nad przebiegiem podpisania umowy z bankiem. Wskaże drogę, w jaką najlepiej będzie pójść, a także jak nie dać się nabrać na sztuczki marketingowców. Nie bój się korzystać z jego usług. Są to osoby, które często od lat obserwują rynek ekonomiczny i wiedzą, komu najlepiej zaufać.
Jednak najlepszą metodą będzie uniknięcie kredytu. Oszczędzanie to proces, który pozwoli zebrać pokaźną sumę, jednak wymaga on samozaparcia oraz wyznaczonego celu.

About the author:

Related posts