22

Friday, September

Skup udziałów w nieruchomości za gotówkę

Drukarnia offsetowa Szczecin
 /  /  /  /  /  / Drukarnia offsetowa Szczecin
Drukarnia offsetowa Szczecin

Drukarnia offsetowa Szczecin

Drukarnia offsetowa

Offset to jedna z podstawowych technik druku przemysłowego jakim jest druk płaski. Powstała ona na początku osiemnastego wieku. Jest to obraz przenoszony z formy drukowej na podłoże drukowe dzięki cylindrowi pośredniemu, który pokryty jest gumą offsetową.

Dziś offset dzieli się na:
– druk arkuszowy- podłoże druku ma postać arkuszy a farby są utrwalane poprzez polimeryzację oraz wsiąkanie
– druk zwojowy- podłoże druku jest w postaci zwoju a farby są lejące.

Dzięki drukowi offsetowemu możemy uzyskać bardzo dużą ilość odbitek co przekłada się na niższe koszty w przypadku dużego nakładu. Technikę tą wykorzystuje się do druku materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, banery oraz ulotki. Minusem jest, że w druku offsetowym nie ma możliwości personalizacji na poszczególnych odbitkach.
W nowoczesnych drukarniach offsetowych dzięki pełnej automatyzacji całego procesu możemy liczyć na bardzo wysoką wydajność.
W porównaniu z drukiem cyfrowym, offset ma zauważalnie lepszą jakość, szczególnie w pełnych kryciach oraz można go stosować na dużych formatach czego nie daje nam druk cyfrowy.
Nie jest to nowa metoda, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej firmy drukarskiej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Drukarnia offsetowa Szczecin i po porównaniu wszystkich ofert wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada.

About the author:

Related posts