29

Monday, May

Skup udziałów w nieruchomości za gotówkę

Konta bankowe
 /  / Konta bankowe
Konta bankowe

Konta bankowe

Konta bankowe

Konta bankowe stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne. Dziesięć lat temu nie wielki odsetek społeczności w Polsce posiadał własne konta bankowe, w dzisiejszych czasach konto bankowe lub nawet kilka kont posiada praktycznie każdy Polak.

Na polskim rynku bankowości w ostatnim czasie można zauważyć niezwykle zaciętą walkę banków o klienta. Wybór konta bankowego nie jest łatwym zadaniem, ponieważ jak każda oferta banku posiada pewne kruczki. Od czasu kiedy bankowcy zaczęli coraz bardziej komplikować ofertę związaną z kontami osobistymi i mnożyć na potęgę pakiety, promocje i rabaty, porównywanie ich między sobą przypomina stąpanie po polu minowym, a wybór odpowiedniego konta osobistego do dla niektórych nie lada wyzwanie. Podobnie sytuacja się ma jeśli chodzi o kredyty bankowe. Przed wyborem konta bankowego należy dobrze się zastanowić czy jest ono nam niezbędnie potrzebne.

Opłaty za prowadzenie konta bankowego zazwyczaj zredukowane są do minimum, a opłaty jakie przeważnie ponosimy za prowadzenie rachunku bankowego, to opłaty za karty debetowe lub kredytowe. Wybór konta bankowego w odpowiednim banku ułatwia nam także w późniejszym czasie ewentualne zaciągnięcie kredytu. Zazwyczaj jeśli posiadamy długo konto w danym banku, bank oferuje nam np. atrakcyjne kredyty mieszkaniowe, karty kredytowe itp., dlatego wybór konta bankowego powinien być dobrze przemyślany.

About the author:

Related posts