29

Monday, May

Skup udziałów w nieruchomości za gotówkę

Posnet kasa fiskalna
 /  / Posnet kasa fiskalna
Posnet kasa fiskalna

Posnet kasa fiskalna

Wszystkie apteki są zobligowane do ewidencji sprzedaży i wydawania paragonów fiskalnych klientom. Tego typu placówki handlowe różnią się jednak od sklepów. Dlatego do apteki nie sprawdzi się niewielka, jednostanowiskowa kasa fiskalna dedykowana m.in. sklepom spożywczym. W aptekach bardzo ważna jest ewidencja recept wydawanych przez lekarzy – na tej podstawie sprzedaje się wiele leków. Dlatego klasyczna Posnet kasa fiskalna nie sprawdzi się w tym celu. Apteki zakupują drukarki fiskalne i dedykowane programy handlowe.
Rodzaj drukarki fiskalnej i programu komputerowego zwykle dobiera się stosownie do wielkości apteki i jej bazy towarowej oraz ilości wydawanych dziennie paragonów. W ofercie Posnet dostępne są dedykowane drukarki fiskalne specjalnie dla aptek (drukarki apteczne).
Urządzenie powinno mieć rozbudowaną bazę towarową, ponieważ w aptekach często dostępne jest wiele leków, poszczególne farmaceutyki mają swoje zamienniki handlowe. Ważne, aby drukarka wykonywała elektroniczne kopie paragonów.
Niektóre firmy dołączają do drukarki czytnik kodów kredowych i szufladę kasjerską. Często w zestawie można znaleźć również wagę apteczną.

About the author:

Related posts