22

Friday, September

Skup udziałów w nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości za gotówkę
 /  /  /  /  /  / Skup nieruchomości za gotówkę
Skup nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości za gotówkę

Mądre inwestowanie

Odkładanie pieniędzy do skarpety – lub współcześnie na konto w banku – nigdy nie było najlepszym wyborem. Pieniądze, które nie zarabiają, z czasem tracą na wartości. Sytuacja na świecie już od kilku lat udowadnia nam tę prawidłowość. Oszczędności życia, których nie inwestujemy, mogą z dnia na dzień znacząco stopnieć.
Niektórzy ludzie nie inwestują, ponieważ zwyczajnie się boją. To fakt, że niektóre formy inwestycji łączą się ze sporym ryzykiem. One to wymagają posiadania przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu bankowości, pewnego doświadczenia oraz refleksu, by odpowiednio reagować na zmiany.
Praktycznie od wprowadzenia prawa własności najpopularniejszą formą inwestycji jest zakup nieruchomości. Pusta działka to inwestycja, za którą cała kwota zwraca się w jednej transakcji, ale zazwyczaj poczekać na to musimy kilka lub nawet kilkanaście lat. Skup nieruchomości za gotówkę z zamiarem wynajmu jej, to inwestycja, która zaczyna nam się zwracać już po kilku miesiącach. A jeśli potrzebujemy większej kwoty na nagły wydatek, nieruchomość możemy sprzedać. Zazwyczaj ze sporym zyskiem, ponieważ w ostatnich latach ceny mieszkań i domów stale rosną, i to bez względu na lokalizację. Oczywiście, inflacja obniżyła wartość pieniądza, jednak dalej będzie to korzystniejsze niż trzymanie zamrożonych oszczędności na koncie w banku – tam też tracą na wartości, i nigdy na siebie nie zarabiają.

About the author:

Related posts